Higuain nuk do të befasohet nëse Martinez largohet - Bota Sot
Higuain nuk do të befasohet nëse Martinez largohet

Futboll

Higuain nuk do të befasohet nëse Martinez largohet

Më: 23 maj 2020 Në ora: 16:17
Higuain nuk do të befasohet nëse Martinez largohet

Gonzalo Higuain nuk do të befasohet nëse Lautaro Martinez largohet nga Interi këtë verë.

Argjentinasi e lidhi situatën e Lautaros me të tijën, kur Real Madridi u interesuar për të.

“Është situatë e komplikuar, shembull kur unë kam qenë 18 vjecar dhe Real Madridi erdhi dhe më shikoi, nuk thash ‘jo faleminderit’. Thjesht nuk e di cafrë ndodhi”, u shpreh Higuain.

“Nuk dua të krijoj asnjë keqkuptim, por është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës dhe Lionel Messit… nuk do të doja të isha në vendin e tij”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat