Kush janë “Stuhia e Kuqe?

Futboll

Kush janë “Stuhia e Kuqe?

Më: 28 maj 2020 Në ora: 13:21
Kush janë “Stuhia e Kuqe?

Arbëria e Dobrajës do të jetë njëra nga top-10 skuadrat e Superligës në edicionin e ardhshëm.

Kjo skuadër ka edhe tifozerinë e vete, e cila llogaritet lojtari i 12-të i tyre.

Grupi i tifozëve të tyre, ka një emër të veçantë “Stuhia e Kuqe”.

Prapashtesa e ‘kuqe’ shkon për ngjyrat e klubit.

Në bazë të fotove të publikuara në faqen e tyre në Facebook dhe në faqen e klubit, “Stuhia e Kuqe” pritet të jetë goxha e zhurmshme edhe në Superligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat