Shumë oferta nga Premier League për mbrojtësin e Barcelonës

Futboll

Shumë oferta nga Premier League për mbrojtësin e Barcelonës

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 13:39
Jean-Clair Todibo

Tregu i transferimeve do të jetë shumë interesant këtë vit marr parasysh krizën e skuadrave evropiane.

Barcelona është skuadra që siç duket do të bëjë ndryshime në grupin e përgjithshëm të skuadrës. Blaugranët tashmë kanë pranuar disa oferta për futbollistët e tyre.

Disa klube Premier League janë në mesin e garuesve të të riut të Barcelonës, Jean-Clair Todibo, sipas Mundo Deportivo.

Southampton, Everton dhe Watford të gjithë duan francezin, e ardhmja e të cilit është vendosur të bëhet e qartë pasi ai luan ndeshjen e tij të fundit për Schalke të shtunën.

Sevilla dhe Këlni janë gjithashtu në garë për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat