Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

Futboll

Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 20:25
Manchester City – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Liverpool.

City dhe Liverpool përballen në një ndeshje që tashmë nuk ka rëndësinë më të madhe të mundshme, pasi ‘Reds’ futen si kampionë.

Pjesë interesante pritet të jetë ajo kur lojtarët futen në fushë, me ‘Citizens’ që pritet të bëjnë korridorin e nderit për Liverpool.

Ndeshja mes Manchester City dhe Liverpool do të luhet me fillim nga ora 21:15.

Manchester City

ESCALAÇÃO | 31. @edersonmoraes93 02. Kyle Walker 14. Aymeric Laporte 50. Eric Garcia 22. Benjamin Mendy 16. Rodrigo 08. Ilkay Gündogan 17. Kevin De Bruyne (C) 47. Phil Foden 07. Raheem Sterling 09. @gabrieljesus9

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat