Griezmann largohet nga Barcelona, klubet angleze interesohen për të

Futboll

Griezmann largohet nga Barcelona, klubet angleze interesohen për të

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 09:54
Antoine Griezmann

Sulmuesi i ardhur nga Atletico Madrid, Antoine Griezmann pritet të largohet nga Barcelona.

Pakënaqësitë e mëdha të yllit francez, me drejtuesit e skuadrës si dhe trajner aktual të Barcelonës pritet ta shtyjnë atë për një largim nga blaugranët gjatë afatit kalimtar të verës.

Disa skuadra tashmë kanë rritur interesimin për lojtarin francez, e ndër to janë Manchester City, United dhe Arsenal.

Vet lojtari raportohet se ka pëlqyer një transferimin në Premier League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat