Liverpool shumë afër Thiago Alcantarës - Bota Sot
Liverpool shumë afër Thiago Alcantarës

Futboll

Liverpool shumë afër Thiago Alcantarës

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 10:30
Thiago Alcantara

Spanjolli pritet të jetë transferimi i parë i “The Reds” gjatë afatit kalimtar të verës.

Sipas asaj që raporton Sport, Liverpool është shumë afër të nënshkruaj me mesfushorin e Bayern Munich, Thiago Alcantara transmeton KosovaPress.

Jurgen Klopp është një admirues i madh i lojtarit spanjoll, dhe me çdo kusht këmbëngul të transferoj atë.

Bisedimet besohet se janë në fazën e fundit, megjithëse Liverpooli ende nuk është i gatshëm të paguaj 35 milionë euro, aq sa kërkohet nga drejtuesit bavarez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat