Arsenali e ka gati pasuesin! - Bota Sot
Arsenali e ka gati pasuesin!

Futboll

Arsenali e ka gati pasuesin!

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 16:48
Arsenali e ka gati pasuesin!

E ardhmja e Aubameyang po mban në ankth drejtuesit dhe tifozët e Arsenal.

Sulmuesi është në negociata me klubin për të rinovuar teksa për t’i paraprirë çdo vendim klubi po mendon edhe për pasuesin e tij.

Jeremie Boga ka tërhequr vëmendjen e topçinjve të cilët janë gati të nisin ofensivën nëse marrin lajme jo të mira nga bisedimet me Aubameyang.

23-vjeçari ka shënuar 10 gola këtë sezon me Sassuolon të cilët për kartonin e lojtarit pretendojnë të paktën 30 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat