Munishi merr një vendim të papritur - Bota Sot
Munishi merr një vendim të papritur

Futboll

Munishi merr një vendim të papritur

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 16:27
Munishi merr një vendim të papritur

Ismet Munishi, kryetrajner i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, del me një vendim.

"Deri në afat të pacaktuar nuk do të jem pjesë e asnjë emisioni ose debati sportiv .

Besoj që deri këtu kam qenë shumë korrekt me mediat.

Dua që gjithë energjinë time ta orientoj kah skuadra ime Fc Ballkani .

Me shpresë që do të ketë qka të analizohet ne gjirot e ardhshme dhe analizat të jenë korrekte nga analistë", shkruan Munishi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat