Boldor reagon për herë të parë! - Bota Sot
Boldor reagon për herë të parë!

Futboll

Boldor reagon për herë të parë!

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 17:16
Boldor reagon për herë të parë!

Lajmi se disa futbollistë të Partizanit kanë goditur Deian Boldor pasi mësuan se ishin prekur nga COVID-19 mori dhenë.

Të gjithë u shokuan aq më tepër që bëhet fjalë para derbit të kryeqytetit me Tiranën.

Rumuni ka thyer heshtjen pas shumë lajmeve të shkruara nga mediat dhe ka hedhur gjithçka poshtë. Ai ka shkruajtur duke hedhur poshtë një ngjarje të tillë.

“Ndaloni së shkruari lajme të rreme.

Jam në rregull, ndodhem në shtëpi dhe kam marrë të gjitha masat kundër COVID-19”, – shkruan Boldor në “Instagramin” e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat