E habitshme, gjyqtari anësor e grushton futbollistin - Bota Sot
E habitshme, gjyqtari anësor e grushton futbollistin

Futboll

E habitshme, gjyqtari anësor e grushton futbollistin

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 17:37
E habitshme, gjyqtari anësor e grushton futbollistin

Në ndeshjen mes Sakhalinets dhe Legions, dy klubet që garojnë në kampionatin rus PFL, ka ndodhur një incident interesant.

Gjyqtari anësor nuk ka duruar dhe e ka humbur kontrollin pas provokimeve nga një futbollist.

Gjyqtari në fjalë shihet se pas një moment protesteje, e humb kontrollin dhe e grushton një futbollist.

Përveç kësaj, gjyqtari në fjalë është parë duke shikuar celularin e tij pak momente para incidentit.

Ndryshe, ndeshja në fjalë është mbyllur me rezultat të barabartë, 1:1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat