Presidenti Meta poston supërgolin e futbollistit të kombëtares, Hysaj

Futboll

Presidenti Meta poston supërgolin e futbollistit të kombëtares, Hysaj

Më: 26 korrik 2020 Në ora: 00:17
Elseid Hysaj

Presidenti Meta poston supërgolin e futbollistit të kombëtares, Hysaj. Ja se ç’shkruan Meta: “Ju përshëndes dhe ju uroj të gjithëve një natë të qetë, me këtë gol⚽ të jashtëzakonshëm të shënuar mbrëmjen e sotme nga një prej yjeve të Kombëtares sonë Elseid Hysaj”
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat