Martohet djali i Ramiz Lladrovcit, ja më kë

Futboll

Martohet djali i Ramiz Lladrovcit, ja më kë

Nga: Kemajl Goca Më: 1 gusht 2020 Në ora: 15:54
Martohet djali i Ramiz Lladrovcit, ja më kë

Një verë e pazakontë për shkak të pandemisë dhe dasmat më nuk janë sikurse në vitet e kaluara. 

Megjithatë fejesat e martesat nuk ndalen por nuk organizohen ceremoni festive ashtu si vitet e kaluara. 

Drilon Lladrovci është prej futbollistëve më të mirë në vendin tonë, i jep fund beqarisë.

Image

Ai martohet me vajzën që e ka pasur për zemër.

Image

Driloni është vëllau i futbollistit të shquar Lapidarit. Driloni luan për Drenasin dhe Lapidari për Feronikelin. Është djali i Ramiz Lladrovcit, kryetarit të Komunës së Drenasit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat