Hasani në Arbëri - Bota Sot
Hasani në Arbëri

Futboll

Hasani në Arbëri

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 12:48
Hasani në Arlbëri

Korab Hasani do të jetë pjesë e Arbërisë së Dobrajës edhe për edicionin 2020/21. Futbollisti prishtinas ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në Facebook.

“Plus një. Na priftë e mbara”, ka shkruar Hasani, duke postuar një foto me dy zyrtarë të klubit dhe me fanellën e Arbërisë.

Ky do të jetë edicioni i parë në histori të klubit në elitën e futbollit.

Skuadra kuqezi do të drejtohet nga trajneri Arbnor Morina në Superligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat