Piatek kthehet në Serie A?

Futboll

Piatek kthehet në Serie A?

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 14:55
Piatek kthehet në Serie A?

Fiorentina është në ndjekje të një sulmuesi pasi Cutrone nuk bind shumë dhe në objektivat e trajnerit Iachini dhe presidentit Rocco Commisso janë Andrea Belotti dhe Krzysztof Piatek, i cili te Milani bëri mirë sezonin e parë, ashtu si te Genoa, për të humbur më pas në vitin e dytë.

Sot luan te Hertha Berlin dhe me një ofertë 30 mln euro gjermanët do ta jepnin pa u menduar gjatë. Në anën tjetër, Cairo do të paktën 50 mln euro për Belotti – shkruan Corriere dello Sport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat