Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës

Futboll

Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 14:56
Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës

Media afrikane: Ngo refuzon ofertën e Tiranës, sulmuesi drejt divorcit me bardheblutë.

Majkëll Ngo thuhet se ka refuzuar kontratën e re të Tiranës për të luajtur dhe dy vite të ardhshme me kampionët e Shqipërisë.

Sulmuesi anglez mund të largohet si lojtar i lirë pasi i skadon kontrata me 25-kampionët kryeqytetas. Lajmi bëhet me dije nga media nigeriane “Allnigeriasoccer.com”.

“Panorama Sport” ka raportuar se Ngo ka prerë biletë udhëtimi për në Angli dhe duket shumë e vështirë që ai të luajë për bardheblutë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat