Garcia: Juventus-Lyon? Bardhezinjtë të avantazhuar, por nisemi 1-0… - Bota Sot
Garcia: Juventus-Lyon? Bardhezinjtë të avantazhuar, por nisemi 1-0…

Futboll

Garcia: Juventus-Lyon? Bardhezinjtë të avantazhuar, por nisemi 1-0…

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:41
Rudi Garcia

Trajneri i Lyonit, Rudi Garcia foli në prag të ndeshjes kundër Juventusit, ndeshjen e dytë të Champions League pasi e vajtjes përfundoi 1-0 për francezët.

“Juventus gjithashtu mund të jetë i lodhur pas gjithë këtyre ndeshjeve por ata fituan kampionatin para fundit dhe janë shlodhur! Ne nuk do të mendojmë nëse janë të lodhur apo jo: ata luajtën, disavantazhi është i  gjithi për ne, na mungon ritmi, por jemi këtu, përpara. Kupa ka treguar që forma është e mirë dhe do të jetë një shtysë për nesër. Megjithatë, nisemi 1-0 për ne”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat