Arthuri rikthehet nesër te Barcelona - Bota Sot
Arthuri rikthehet nesër te Barcelona

Futboll

Arthuri rikthehet nesër te Barcelona

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 22:42
Arthur

Mesfushori brazilian, Arthur do të rikthehet nesër te Barcelona.

Ai do të tentojë të qetësojë marrëdhëniet mes klubit dhe tij.

Lajmin e ka bërë të ditur Mundo Deportivo.

Arthur pas ndeshjeve të Champions Leagues do të vazhdojë karrierën te Juventusi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat