Ky stadium shqiptar nuk është as në Kosovë, as në Maqedoni, as në Shqipëri…

Futboll

Ky stadium shqiptar nuk është as në Kosovë, as në Maqedoni, as në Shqipëri…

Nga: Kemajl Goca Më: 8 gusht 2020 Në ora: 13:12
Ky stadium shqiptar nuk është as në Kosovë, as në Maqedoni, as në Shqipëri…

Fusha është gati për edicionin e ri! Gati po bëhen edhe reflektorët! Është stadiumi në Tuz të Malit të Zi.

Skuadra shqiptare e futbollit Deçiqi është anëtar i ri Superligës së Malit të Zi dhe po bëhet gati për takimin e fundjavës së ardhshme, kundër kampionit Buduçnosti nga Podgorica.

Në foto shihet se po bëhet gati për t’i rregulluar reflektorët që ndeshjet të luhen në Tuz në orët e mbrëmjes.

Image

Stadiumi simpatik nuk është as në Kosovë, as në Shqipëri, as në Maqedoni por në Tuz.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat