​Shtyhet ndeshja ndërmjet Dritës dhe Inter D'Escaldes

Futboll

​Shtyhet ndeshja ndërmjet Dritës dhe Inter D'Escaldes

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 17:53
Foto ilustrim

Është shtyrë për pak kohë ndeshja mes Dritës dhe Inter D’Escaldes.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh kampioni i Andorrës përmes faqes zyrtare.

Takimi i paraparë të fillojë në ora 18:00, tani është vendosur të luhet 90 minuta më vonë, pra në 19:30.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat