Kthehet - Bota Sot
Kthehet

Futboll

Kthehet

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 17:09
Delneri

Luigi del Neri kthehet të stërvisë pas 3 vitesh pushim! Përshpejtimi i orëve të fundit është bërë zyrtar:

Luigi Delneri është trajneri i ri i Brescia. Një pikë kthese e pritur dhe e dëshiruar nga vetë Cellino.

Përfundimi i kontratës me Diego Lopez dhe Delneri i cili, siç ka premtuar drejtori teknik, do të ulet direkt në pankinë nga sezoni i ardhshëm.

Brescia është gjithashtu duke punuar për merkaton: Cristian Dell’Orco, mbrojtësi i cili luajti te Leçe me huazim nga Sassuolo në sezonin e fundit, shihet si profil interesant!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat