Juventus, klubi i Premier League refuzon këmbimin e bujshëm

Futboll

Juventus, klubi i Premier League refuzon këmbimin e bujshëm

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 20:27
Raul Jimenez

Wolves ka refuzuar ofertën e Juventus për Raul Jimenez.

Raul do të shkonte në Torino si zëvendësues i Gonzalo Higuain dhe si alternativë për Cristiano Ronaldo-n.

Megjithatë, oferta e parë e Paratici-t për sulmuesin është refuzuar nga Wolves.

Sipas Corriere dello Sport, Juventus ka propozuar një këmbim me Aaron Ramsey-n, por anglezët e kanë refuzuar pa u menduar dy herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat