Atletico kundër Leipzig-ut

Futboll

Atletico kundër Leipzig-ut

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 11:17
Atletico kundër Leipzig-ut

Sonte do të vazhdojë Liga e Kampionëve me çerekfinalen e radhës, e që është ajo në mes RB Leipzig dhe Atletico Madridit.

Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Jose Alvalade” të Lisbonës.

Fituesi i kësaj ndeshje do të arrijë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Triumfuesi i kësaj përballjeje do të përballet në gjysmëfinale me Paris Saint-Germain.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat