Të shtunën, Willian zyrtarizohet tek Arsenal

Futboll

Të shtunën, Willian zyrtarizohet tek Arsenal

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 22:29
Sipas raportimeve të ‘Sky Sports’, Willian pritet të zyrtarizohet tek Arselan gjatë së shtunës.

Willian do të zyrtarizohet këtë javë tek Arsenal.

Tash e disa ditë flitet për transferimin e yllit brazilian, Willia, te skuadra Arsenal.

Lojtari së fundmi ka bërë të ditur se do të largohet nga Chelsea dhe destinacioni i radhës pritet të jetë rivali lokal, Arsenal.

Sipas raportimeve të ‘Sky Sports’, Willian pritet të zyrtarizohet tek Arselan gjatë së shtunës.

‘Blutë’ kanë pasur kartonin e brazilianit në shtatë vitet e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat