Drejtuesit e Barcelonës kërkojnë mbledhje urgjente pas humbjes kundër Bayernit

Futboll

Drejtuesit e Barcelonës kërkojnë mbledhje urgjente pas humbjes kundër Bayernit

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 14:21
Drejtuesit e Barcelonës kërkojnë mbledhje urgjente pas humbjes kundër Bayernit

Drejtuesit e Barcelonës raportohet që kanë kërkuar mbledhje urgjente për të hënën, pas humbjes kundër Bayern Munich.

Presidenti, Bartomeu ka njoftuar po ashtu se gjatë ditëve në vijim do të merren disa vendime.

Drejtuesit e gjigantit spanjoll raportohet se janë mjaftë të zhgënjyer me humbjen e thellë kundër skuadrës gjermane.

Po ashtu pritet shkarkimi i trajnerit dhe i drejtorit sportiv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat