Wijnaldum përgjigjet

Futboll

Wijnaldum përgjigjet

Më: 3 shtator 2020 Në ora: 17:52
Wijnaldum përgjigjet

Wijnaldum e ka thyer heshtjen. Tani për tani nuk mund të thotë asgjë për thashethemet që e lidhin me Barcelonën.

Georginio Wijnaldum është dëshira e madhe e Ronald Koeman dhe e do te Barcelona për sezonin e ardhshëm.

Lidhur me spekulimet e fundit ka folur edhe vet mesfushori i Liverpoolit.

“Janë vetëm thashetheme, për momentin nuk mund të them asgjë”, u përgjigj Georginio Wijnaldum.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat