Manchester United – Crystal Palace, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Manchester United – Crystal Palace, publikohen formacionet zyrtare

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 17:54
Manchester United – Crystal Palace, publikohen formacionet zyrtare

Manchester United – Crystal Palace, publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit të parë të këtij sezoni në Premier Ligë të Manchester United, shkruan Insporti.

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer do të tentojë të arkëtojë pikët e plota në takimin ndaj Crystal Palace që zhvillohet në ora 18:30 në “Old Trafford”.

Befasi në formacion është mungesa e Wan Bissaka dhe Van De Beek, blerjes së fundit të United..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat