Manchester United në bisedime për super yllin e Barcelonës

Futboll

Manchester United në bisedime për super yllin e Barcelonës

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 13:32
Foto Ilustrim

Manchester United është në bisedime për të nënshkruar me Ousmane Dembele nga Barcelona, raporton Daily Record.

“Djajtë e Kuq” duan të sjellin francezin në formë huazimi, por Barcelona do të pranojë transferimin vetëm nëse përfshihet një detyrim për të blerë.

Barca dëshiron ta heqë Dembele nga ekipi dhe aktualisht vlerëson anësorin në 100 milionë euro. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat