Sonte mbrëmja e rezervuar, përballen Juventusi dhe Barcelona

Futboll

Sonte mbrëmja e rezervuar, përballen Juventusi dhe Barcelona

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 08:21
Foto ilustrim

Sot do të vazhdojë rrethi i dytë në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në tetë ndeshjet që zhvillohen, vetëm një sonte e merr vëmendjen e të gjithëve.

Juventusi do ta presë Barcelonën në “Allianz Stadium”.

Kjo ndeshje do të ishte edhe më e madhe po të luante edhe Cristiano Ronaldo, i cili do të mungojë për shkak se ende nuk është shëruar nga koronavirusi.

Ndeshja nis në orën 21:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat