Barcelona mbetet në garë

Futboll

Barcelona mbetet në garë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 18:29
Barcelona mbetet në garë

Barcelona mbetet në garë për të nënshkruar me mesfushorin e Manchester United , Paul Pogba, pavarësisht se Xavi nuk ishte i etur për transferimin.

Sipas “El Nacional” , preferenca e Xavi është që zyrtarët e klubit të anulojnë çdo lëvizje për playmaker gjatë muajve të ardhshëm.

Trajneri i sapoemëruar thuhet se është i kënaqur me opsionet e tij në mesfushë në “Camp Nou” dhe Pogba nuk është në planet e tij.

Ndërkohë, United thuhet se ka pranuar që nuk do të jetë në gjendje të bien dakord për një kontratë të re me lojtarin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat