Torino - Bologna, Vojvoda startues!

Futboll

Torino - Bologna, Vojvoda startues!

Më: 12 dhjetor 2021 Në ora: 12:12
Torino - Bologna, Vojvoda startues!

Torino - Bologna, Vojvoda startues!

Sot në kuadër të javës së 17’të të Serie A, takohen skuadra e Torinos ndaj Bolognas, shkruan Insporti.

Për Torinon startues është mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda,

Torino pozicionohet në pozitën e 13’të me 19 pikë, ndërsa Bologna në pozitën 9’të me 24 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat