Valencia e mposht Levanten

Futboll

Valencia e mposht Levanten

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 00:11
Foto ilustrim

Valencia e ka mposhtur Levanten me rezultast 3:4 në udhëtim në ndeshjen e xhiros së 18-të në La Liga.

Përkundër që vendasit patën epërsi të dyfishtë, Valencia arriti të shënonte katër gola për ta fituar ndeshjen.

Ndërkohë, Levante arriti ta shënonte golin e tretë, por këtë e bëri në minutat shtesë.

Ishte Enis Bardhi që shënoi në minutën 90+1, por që nuk mjaftoi që Levante të merrte pikë nga ky takim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat