Hadërgjonaj reagon pas golit

Futboll

Hadërgjonaj reagon pas golit

Më: 16 janar 2022 Në ora: 19:34
Hadërgjonaj reagon pas golit

Reprezentuesi i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, arriti të shënojë gol në fitoren e Kasimpasa ndaj Giresunsporit.

Kasimpasa triumfoi me rezultat 0:2, derisa golin e dytë e realizoi Hadërgjonaj.

Pas ndeshjes, ka reaguar edhe Hadërgjonaj përmes një postimi në Instagram, ku theksoi se ndihet i lumtur për fitoren dhe golin e parë të sezonit.

“I lumtur për tre pikët dhe golin e parë të sezonit”, shkroi mesfushori në “Instagram”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat