Barcelona është në kërkim të futbollistëve

Futboll

Barcelona është në kërkim të futbollistëve

Më: 19 janar 2022 Në ora: 18:11
Laporta

Barcelona është në kërkim të futbollistëve me çmime të pranueshme dhe shumë menaxherë po fillojnë t’i ofrojnë klientët e tyre për këtë merkato të janarit, por edhe për atë të verës së ardhshme.

Lista është shumë e gjatë dhe është zbuluar nga e përditshmja spanjolle Mundo Deportivo.

Në listën e lojtarëve që Barcelona po monitoron për të përforcuar skuadrën në merkato janë edhe dy sulmuesit e bardhezinjve Paulo Dybala dhe Federico Bernardeschi, ashtu si edhe sulmuesi i Fiorentina-s, Dushan Vlahoviq.

Dy lojtarët e Juventus janë në pritje të kontratës me klubin, ndërsa serbi konsiderohet një alternativë për Erling Haaland.

Nuk mbaron këtu sepse në shënjestrën e Barcelona-s duket se është edhe një lojtar tjetër i Serisë A me kontratën drejt skadencës si mesfushori i Milan-it, Franck Kessie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat