E çuditshme, ndërrohet gjyqtari i ndeshjes Milan – Juventus

Futboll

E çuditshme, ndërrohet gjyqtari i ndeshjes Milan – Juventus

Më: 22 janar 2022 Në ora: 12:05
E çuditshme, ndërrohet gjyqtari i ndeshjes Milan – Juventus

Daniele Orsato, nuk do të jetë arbitri i sfidës Milan-Juventus të dielën mbrëma. Për të zëvendësuar 46-vjeçarin janë zgjedhur tre emra.

Sipas “Corriere dello Sport”, njëri prej Marko di Belo, Davide Masa dhe Paolo Valeri do të drejtojë super sfidën e së dielës.

Emri pritet të bëhet me dije në orët në vijim.

Pas rastit të Serras në atë që ndodhi me Specian në kampionat, që tani ka krijuar tension përpara sfidës me Juventusin në kampin e Milanit. Kështu në Itali po mundohen të shmangin një gabim tjetër që do t’i nxehte më shumë gjakrat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat