Arsenali insiston për Gabriel Jesus

Futboll

Arsenali insiston për Gabriel Jesus

Më: 17 maj 2022 Në ora: 22:01
Gabriel Jesus.

Arsenali është i interesuar për të nënshkruar me sulmuesin e Manchester Cityt, Gabriel Jesus.

Sipas asaj që bën të ditur The Sun, braziliani do të jetë pikësynimi numër 1 për “topçinjtë” që e kanë për synim ta përforcojnë sa më shpejt pozitën e sulmit.

Jesus vazhdon të jetë shumë i përfolur për një kalim në Londër, por ende nuk ka ndonjë konfirmim prej vetë sulmuesit në lidhje me këtë çështje.

Një pengesë për këtë kalim në “Emirates Stadium” mund të përbëjë fakti se “The Gunners” janë afër për të mos u kualifikuar në Champions League sezonin e ardhshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat