Nga nesër nis shitja e biletave për ndeshjen e barazhit në Prizren

Futboll

Nga nesër nis shitja e biletave për ndeshjen e barazhit në Prizren

Më: 18 maj 2022 Në ora: 18:03
Nga nesër nis shitja e biletave për ndeshjen e barazhit në Prizren

Liria dhe Vushtrria do të luajnë të shtunën në Klinë, për të bërë një hap gjigand drejt rikthimit në elitën e futbollit të Kosovës.

Duka parë interesimin e jashtëzakonshëm në dy qytetet, biletat do të fillojnë të shiten në Abi Qarshi nga dita e enjte me fillim nga ora 10:00 njofton KF Liria.

Më poshtë mund të gjeni shrkimin e plotë të skuadrës prizrenase:

“Të enjten nga ora 10.00 në ABI Qarshi dhe në Sheshin ‘Shatërvan’, nis shitja e biletave për ndeshjen e barazhit:Liria-Vushtrria, që luhet me 21 maj në ora 15.00 në Klinë”,- thuhet në njoftimine KF Lirisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat