Torres shpreson që Barça ta kompletojë transferimin e këtij lojtari

Futboll

Torres shpreson që Barça ta kompletojë transferimin e këtij lojtari

Më: 8 qershor 2022 Në ora: 09:23
Torres shpreson që Barça ta kompletojë transferimin e këtij lojtari

Ylli i Barcelonës, Ferran Torres, e ka bërë të qartë që ai dëshiron që klubi i tij të nënshkruajë me Robert Lewandowskin këtë merkato verore.

Si duket Lewandowski është gjithnjë e më afër transferimit në “Camp Nou”, ku e ardhmja e tij te Bayerni duket e paqartë, pavarësisht se ylli polak po kërkon me çdo kusht largimin nga klubi.

Lewandowski është jashtë kontratës vitin e ardhshëm , dhe dëshiron që të fillojë një aventurë të re, ku si duket do t’ia imponoj Bayernit shitjen këtë verë.

Pavarësisht se Lewandowski është 33 vjeç, Barça dëshiron që ta transferojë atë, duke parë edhe statistikat e tij që ka regjistruar më shumë se 40 gola përgjatë dy sezoneve të fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat