Steven Bergwijn shumë afër transferimit në Ajax

Futboll

Steven Bergwijn shumë afër transferimit në Ajax

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 20:56
Steven Bergwijn

Steven Bergwijn është shumë afër për t’iu bashkuar Ajaxit. 

Lojtari pritet së shpejti të largohet nga Tottenhami, për t’u ritkthyer në Eredivisie.

Se palët janë shumë pranë arritjes së marrëveshjes e thotë edhe Fabrizio Romano i cili këtë punë po e konsideron tashmë të kryer.

Dakordimi pritet të ndodhë në këtë javë e më pas edhe zyrtarizimi i lojtarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat