Manchester United nuk heq dorë nga De Jong

Futboll

Manchester United nuk heq dorë nga De Jong

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 11:04
Frenkie De Jong.

 Manchester United nuk e ka ndërmend të dorëzohet për mesfushorin holandez, Frenkie De Jong.

Lojtari pëlqehet shumë nga Erik Ten Hag që dikur ishte trajner i tij, gjatë kohës sa të dy ishin pjesë e Ajaxit.

Sipas asaj që raportojnë mediet spanjolle, oferta e nisur nga “Djajtë e Kuqë” për lojtarin është shumë më e mirë sesa e Chelseas dhe Barcelones.

Mbetet të shihet se çka do të vendosë lojtari i cili duket në një qorrsokak, pa një ide të qartë se ku do ta vijojë karrierën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat