Flamurtari prezanton fantazistin brazilian!

Futboll

Flamurtari prezanton fantazistin brazilian!

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 15:59
Daja

Flamurtari prezanton fantazistin brazilian!

Flamurtari ka zyrtarizuar afrimin e fantazistit nga Brazili, Erik Flores Bonfim.

Ish-i i Kukësit rikthehet dhe njëherë në Shqipëri, kësaj radhe për të luajtur në Kategorinë e Parë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë klubi me anë të një postimi në rrjetet sociale, duke i uruar mirëseardhjen Erik Flores Bonfim, me këtë të fundit që pritet të bashkohet menjëherë me skuadrën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat