Çuditë angleze - Bota Sot
Çuditë angleze

Futboll

Çuditë angleze

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 17:40
Ilustrim

Një lajm interesant vjen nga kategoria e dytë në Angli, ku trajneri i Reading ka vendosur në procesverbalin në ndeshjen përball Barnsley vendos “Tifozët e Reading në listën zyrtare për t'u futur në fushë.

Trajneri Jap Stam i ekipit anglez e kishte vendosur bluzën me numrin 13 me emrin “Reading Fans”. Ndeshja përfundoi me rezultatin 3:0 dhe ky gjest simbolik  u përshëndet nga tifozët ultras të këtij ekipi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test