Messi flet mbi djemtë e tij - Bota Sot
Messi flet mbi djemtë e tij

Futboll

E hënë, 22 tetor 2018

Messi flet mbi djemtë e tij

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 17:51
Messi flet mbi djemtë e tij

Lionel Messi është babai i dy djemve, Tiagos 5 vjeç dhe Mateos 2 vjeç. Pesë herë fituesi i Topit te  Artë thotë se dy djemtë janë të ndryshëm kur vjen puna te futbolli.

“Mateo është i tmerrshëm. Është interesante se sa janë të kundërt. I vogli luan shumë pak futboll dhe është mëngjarash. Gjuan mirë, por është i vogël. Ndërsa Thiagos i pëlqej veturat, motorë, futbolli. Thiago e ka shok të ngushtë Benjan, dhe janë të njëjtës moshë, ai çmendet pas futbollit. Ai e dashuron futbollin, shikon ndeshje dhe iu njeh të gjithë lojtarët”, deklaroi Messi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test