Dy emrat e klubeve ku mund të transferohet Aubameyang - Bota Sot
Dy emrat e klubeve ku mund të transferohet Aubameyang

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Dy emrat e klubeve ku mund të transferohet Aubameyang

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 07:35
Arkiv

Pierre Emerick Aubameyang do të largohet nga Borussia Dortmund gjatë vitit 2018.

Pierre Emerick Aubameyang ka dy oferta për largim nga Borussia Dortmund.

Reprezentuesi i Gabonit dëshiron të gjejë një ekip të ri në vitin 2018.

Dhe, mediat angleze raportojnë se ai tashmë ka marrë dy ofertat e para.

Everton ka shfaqur interesim për blerjen e tij. Por, Aubameyang kërkohet edhe nga klubi i tij i ëndrrave, Real Madrid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test