Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës” - Bota Sot
Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës”

Futboll

Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës”

Më: 13 janar 2018 Në ora: 21:35
Conte dhe Mourinho

Antonio Conte nuk është i shqetësuar aspak nga deklaratat e fundit të Jose Mourinhos.

Të dy trajnerët së fundi kanë parë një betejë të hapur me deklaratë, duke akuzuar njërin-tjetrin e duke mos lënë anash edhe ofendimet.

Një ditë më parë, Mourinho deklaroi se nuk do merret më me Conten.

E rreth kësaj deklarate, sot është pyetur edhe Conte, pas ndeshjes Chelsea – Leicester, e cila përfundoi 0-0.

“Unë thash se ndalem. Vlen e njëjta gjë për mua. Nuk e di nëse ai këtë e tha për mua, nuk jam i shqetësuar, po flejë shumë mirë”, ka deklaruar Conte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...