Zhupiqi i kujton diçka Fadil Vokrrit në vitin 1986 - Bota Sot
Zhupiqi i kujton diçka Fadil Vokrrit në vitin 1986

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Zhupiqi i kujton diçka Fadil Vokrrit në vitin 1986

Nga: Kemajl Goca Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 16:05
Zhupiqi i kujton diçka Fadil Vokrrit në vitin 1986

Boshnjaku nga Novi Pazari Bajro Zhupiq nuk e harron Fadil Vokrrin. Ai ka foto të shumta me Fadilin dhe herë pas here e kujton futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave në Kosovë.

Zhupiqi dhe Fadil Vokrri së bashku luajtën në Partizan të Beogradit në vitet e 80-ta, pa e harruar edhe Isa Sadriun. Zhupiqi i kujton diçka Fadilit. Ai shkruan në profilin e tij,me Fadil Vokrrin para ndeshjes me ekipin gjerman Borussia Mönchengladbach, në vitin 1986.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test