Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve - Bota Sot
Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve

Futboll

E premte, 16 nëntor 2018

Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 18:17
Douglas Costa

“Jemi në Champions League dhe duam ta fitojmë. Do të ishte një ëndërr e bërë realitet, një ëndërr që e kam pasur që në fillimet e karrierës sime“.

Douglas Costa beson që Juventusi mund ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Gjithsesi, ai pret sfidë të vështirë ndaj Tottenhamit.

“Jemi në Champions League dhe duam ta fitojmë. Do të ishte një ëndërr e bërë realitet, një ëndërr që e kam pasur që në fillimet e karrierës sime“, deklaroi Costa.

“Tottenham ka shumë kualitet, do të jetë një sfidë e bukur. Ata po luajnë shumë mirë në Premier League dhe në Champions League“.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test