Marcelo ka një porosi para sfidës me PSG-ën - Bota Sot
Marcelo ka një porosi para sfidës me PSG-ën

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Marcelo ka një porosi para sfidës me PSG-ën

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 18:25
Marcelo

Marcelo ishte lojtari që e shoqëroi trajnerin në sallën e konferencave për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj PSG-së.

"Përballemi me një ndeshje me një motivim shumë të madh. E dimë se cfarë është për ta fituar këtë kompeticion dhe jemi shumë të motivuar për cdo ndeshje në Champions League.

Kam fituar shumë tituj me klubin, por kam motivimin për të luftuar dhe për të stërvitur që të fitojë mëshumë. Na motivon të luftojmë për të mbrojtur këtë titull.”, thotë braziliani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test