Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona

Futboll

Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona

Më: 20 shkurt 2018 Në ora: 19:51
Ilustrim

Sfida fillon prej orës 20:45.

Sonte zhvillohet ndeshja e shumëpritur mes Chelseat dhe Barcelonës.

Sfida fillon prej orës 20:45.

Takimi i parë luhet në Londër.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të ekipeve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test