Tifozi masturbohet midis stadiumit, ja reagimi i policisë - Bota Sot
Tifozi masturbohet midis stadiumit, ja reagimi i policisë

Futboll

Tifozi masturbohet midis stadiumit, ja reagimi i policisë

Nga: K.Goca Më: 7 mars 2018 Në ora: 14:30
Tifozi

Skandal përtej skandali ndodhi në një ndeshje të futbollit në Bundesliga në ndeshjen midis Schalke 04 dhe Hertha nga Berlini, në një video që u përhap dhe ka bërë bujë, shihet një tifoz midis tribunave se si masturbohet, një rast i pashembullt.

Ndërsa spektatorë të tjerë ndoqën nga afër ngjarjet në fushë, një mysafir i ekipit vizitues i tërhoqi pantallonat dhe filloi të masturbonte në mes të shkallëve të stadiumit.

Kur tifozët e tjerë panë, ata thirrën policinë që e largoi tifozin nga stadiumi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test