Atletico në epërsi - Bota Sot
Atletico në epërsi

Futboll

Atletico në epërsi

Më: 8 mars 2018 Në ora: 19:34
Saul Niguez

Ka shënuar edhe Atletico Madrid ndaj Lokomotivës së Moskës në Wanda Metropolitano.

Rezultati aktual është 1-0 dhe goli është shënuar nga Saul Niguez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test